Turpmāk izmantojot interneta mājas lapu www.pirkumins.lv, Jūs piekrītat cookie lietošanas noteikumiem. Uzziniet vairāk šeit.
X

Pirkumiņš
 Sākums  Jautājiet  Kā iepirkties  Piegāde/Apmaksa  Darba laiki  Privātuma politika  Rekvizīti
(0 gb. EUR 0) Grozs Ru   Lv FB
Preču katalogs
Preces zīmols
Ražotājs
Ražotājvalsts
Cenu līmenis
Pārtika mazuļiem pēc vecuma
Saņem jaunumus e-pastā
E-pasts

Iesaki veikaliņu draugiem!

Miniland profesionāls mācību mikroskops - piemērots izglītības iestādēm 640x ar didaktiskiem materiāliem, 99005
Miniland profesionāls mācību mikroskops - piemērots izglītības iestādēm 640x ar didaktiskiem materiāliem, 99005

Ražotājvalsts: Spānija

Cena:  EUR 84.46

Pašlaik šī prece beigusies.
Par jaunu pievedumu sniegsim Jums informāciju telefoniski.
Tālr. nr. Par LEGO- 22007771
Par citiem produktiem - 67221484

 

Precīzs veids, kā novērot, izpētīt un apgūt " neredzamo"  un nezināmo pasauli. Mikroskopa iespējams vērots preperētas augu daļas, ko palīdz nodrošināt komplektā esošie aksesuāri. Pētiet dabu - auguus, materiālus, mikrobus un daudz ko citu. 

Vecākiem skolēniem no 10 - 14 gadiem, šis mikroskops piedāvā tehnisko un zinātnisko bāzi. Precīzis lēcu pietuvinājums kopā ar pilnu aksesuāru komplektu  un noderīgu instrukciju (angļu valodā), apmierinās par vis zinātkārāko studentu.

Raksturpazīmes:
640x Palielinājuma lēca
piederumi
pamācība
programmatūra

 

Miniland ir pasaules slavena spāņu kompānija, kura nodrošina skolas un mācību iestādes ar kvalitatīviem, oriģināliem, interesantiem un pārbaudītiem metodiskajiem materiāliem. Miniland preču sortimentā ir arī mācību palīglīdzekļi, kuri ir piemēroti bērniem ar īpašām vajadzībām. 

Kompānija Miniland ražo metodiskos materiālus un mācību palīglīdzekļus, ar mērķi atvieglot skolotāju darbu un padarīt bērniem mācību procesu daudz interesantāku, oriģinālāku un saprotamāku. Ar Miniland ražotajiem metodiskajiem palīglīdzekļiem mācīšanās kļūst tikpat interesanta, kā rotaļāšanās. 

Miniland izglītojošās rotaļlietas ir īpaši vērtīgas, jo tām līdzi vienmēr tiek pievienoti palīgmateriāli apmācībam un instrukcija materiāla pielietošanai (angļu valodā) Vairākiem produktiem līdzi nāk arī video pamācības. 

Lai nodrošinātu, ka ar Miniland produktiem un to sniegtajiem rezultātiem būtu apmierināti vecāki, skolotāji un skolas (dienas aprūpes centri, pirmsskolas,  pamatskolas un speciālās izglītības iestādes u.c.), Miniland regulāri pieaicina savā komandā atbalsta pedagogu grupas, kuras regulāri veic stingras pārbaudes un papildina metodisko materiālu klāstu, vadoties pēc nepārtrauktas tirgus izpētes un starptautiskām pedagoģiskām prasībām .

Miniland izglītojošie materiāli ir saņēmuši augstus novērtējumus dažādos pasaules konkursos. Viens no tiem ir Anglijas piešķirtais apbalvojums, kā labākās izglītojošās rotaļlietas un mācību palīglīdzekļi 2014 gadā. 

Mejor juguete Navidad productos muy apropiados para niños con necesidades especiales Best_Picks_2014webMejor Juguete del Año 2015

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti