Turpmāk izmantojot interneta mājas lapu www.pirkumins.lv, Jūs piekrītat cookie lietošanas noteikumiem. Uzziniet vairāk šeit.
X

Pirkumiņš
 Sākums  Jautājiet  Kā iepirkties  Piegāde/Apmaksa  Darba laiki  Privātuma politika  Rekvizīti
(0 gb. EUR 0) Grozs Ru   Lv FB
Preču katalogs
Preces zīmols
Ražotājs
Ražotājvalsts
Cenu līmenis
Pārtika mazuļiem pēc vecuma
Saņem jaunumus e-pastā
E-pasts

Iesaki veikaliņu draugiem!

Interneta vietnes www.pirkumins.lv lietošanas noteikumi

Interneta vietnes www.pirkumins.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.
1. Pirms sākt lietot SIA „Veiksmes Studijas” (reģ. Nr. LV40103463760, adrese – Republikas laukums 3 - 15, Rīga, LV-1010) interneta vietni www.pirkumins.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.pirkumins.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
2. Ar interneta vietni www.pirkumins.lv tiek saprasta SIA „Veiksmes Studijas” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.pirkumins.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.
3. Apmeklējot interneta vietni www.pirkumins.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.pirkumins.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
5. Informējam, ka SIA „Veiksmes Studijas” interneta vietnē www.pirkumins.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.pirkumins.lv lietošanas laikā.
6. SIA „Veiksmes Studijas” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.pirkumins.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.pirkumins.lv.
7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.pirkumins.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
8. Interneta vietnes www.pirkumins.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „Veiksmes Studijas” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem mainīt interneta vietnē www.pirkumins.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
9. SIA „Veiksmes Studijas” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.pirkumins.lv lietošanas laikā.
10. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „Veiksmes Studijas” interneta vietnē www.pirkumins.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.pirkumins.lv kontaktpersonu.

Interneta vietnē www.pirkumins.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

11. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.pirkumins.lv norādīto kārtību.
12. Neizmantojiet interneta vietnē www.pirkumins.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „Veiksmes Studijas” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.pirkumins.lv lietošanas noteikumiem.
13. Pieprasot SIA "Veiksmes Studijas" vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz info@pirkumins.lv no pasūtījumā norādītās e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA "veiksmes Studijas", zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.pirkumins.lv tālruņiem: 67221484 , 26620011.
14. SIA „Veiksmes Studijas”, konstatējot interneta vietnē www.pirkumins.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „Veiksmes Studijas” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
15. Interneta vietnes www.pirkumins.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.pirkumins.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.pirkumins.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.pirkumins.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.pirkumins.lv starpniecību.
16. Interneta vietnē www.pirkumins.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „Veiksmes Studijas” īpašums.

Interneta vietnē www.pirkumins.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

17. SIA „Veiksmes Studijas” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek uz laiku līdz pasūtījuma piegādes apstiprinājuma brīdim iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.pirkumins.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
18. Lietojot interneta vietni www.pirkumins.lv, piekrītat, ka SIA „Veiksmes Studijas” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.pirkumins.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
18.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
18.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,
18.3. www.pirkumins.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,
18.4. IP adreses,
18.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.pirkumins.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
19. SIA „Veiksmes Studijas” interneta vietnē www.pirkumins.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KURI VEIKTI AR VĒLMI PIEGĀDĀT PASŪTĪJUMUS UN TAD DATI TIEK NODOTI KURJERDIENESTAM, LAI BŪTU IESPĒJAMS VEIKT PIEGĀDI.
20. SIA „Veiksmes Studijas” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.pirkumins.lv lietotājs paliks anonīms.
21. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.pirkumins.lv, kļūst par SIA „Veiksmes Studijas” īpašumu, kurus SIA „Veiksmes Studijas” kā interneta vietnes www.pirkumins.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
22. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.pirkumins.lv, esat piekritis, ka SIA „Veiksmes Studijas” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos.

Interneta vietnes www.pirkumins.lv privātuma un autortiesību aizsardzība.

23. Uzsākot preces pasūtīšanu, piekrītat, ka interneta vietnē www.pirkumins.lv ievadītos datus, SIA „Veiksmes Studijas” var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.pirkumins.lv lietošanas noteikumiem.
24. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem
25. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām
26. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA "Veiksmes Studijas" vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.pirkumins.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

Par interneta vietnes www.pirkumins.lv lietošanas noteikumiem.

27. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.
28. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
29. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.pirkumins.lv pieder tikai un vienīgi SIA „Veiksmes Studijas”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „Veiksmes Studijas” un trešajām personām.
30. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „Veiksmes Studijas”, skatiet mājas vietnes www.pirkumins.lv sadaļā „Kontakti”.

Interneta vietnē www.pirkumins.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

31. Gadījumos, kad interneta vietnē www.pirkumins.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem www.pirkumins.lv veikalā, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī - darījums) apliecinoši dokumenti:
a. Kases čeks;
b. Preču pavadzīme (ja pasūtījumu veikusi juridiska persona).

32. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.

33. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:
a. Saņemot pasūtīto preci www.pirkumins.lv veikalā – pircēja paraksts uz dokumenta;
b. Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;

34. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 33.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

 

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti